Design & Technology (324 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.20 | 46.40 | 44.60 | 42.80 | 41.00 | 39.40 | 37.80 | 36.20 | 34.60 | 33.00 |
50 (9 total)
- Bradbury, Ross (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Dsylva, Rebecca (John Paul College Frankston)
- Kostov, Sophia (Siena College Camberwell)
- Kubes, Cassandra (Emmaus College Burwood)
- Lawson, Jacqueline (Mater Christi College Belgrave)
- Quinn, Mary (Loreto College Ballarat)
- Vanzandvliet, Piers (Melbourne GS Melbourne)
- Vassallo, Katherine (Ave Maria College Aberfeldie)
- Weiss, Jacob (Trinity College Colac)
49 (7 total)
- Bourke, Joshua (St Kevins College Toorak)
- Dickie, Tessa (Mowbray College Melton)
- Leggett, Owen (St Kevins College Toorak)
- Marsh, Maggie (Methodist Ladies College Kew)
- Murray, Clare (Mentone Girls SC Mentone)
- Radford, Samara (Ballarat HS Ballarat)
- Rossitto, Danielle (Mercy Diocesan College Coburg)
48 (9 total)
- Boyd, Madeleine (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Crameri, Justine (Loreto College Ballarat)
- James, Lucy (Methodist Ladies College Kew)
- Lawson, Alexandra (Methodist Ladies College Kew)
- McGuinness, Simon (The Peninsula School Mount Eliza)
- Morecroft, Shelley (Mentone Girls SC Mentone)
- Murphy, Isabelle (Methodist Ladies College Kew)
- Neate, Bettina (Woodleigh School Baxter)
- Sandry, Michael (Nazareth College Noble Park)
47 (11 total)
- Arena, Jessica (Loyola College Watsonia)
- Erftemeyer, Chloe (Presentation College Windsor)
- Martinus, Sarah (Siena College Camberwell)
- Morley, Harriet (Loreto College Ballarat)
- Munro, Elizabeth (MacKillop Catholic Regional College Werribee)
- Parsons, Rachel (Siena College Camberwell)
- Relouw, Naarah (Loreto College Ballarat)
- Robinson, Victoria (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Storey, Tessa (Methodist Ladies College Kew)
- Sulejman, Sherie (Shepparton HS Shepparton)
- Sutherland, Alana (Notre Dame College Shepparton)
46 (17 total)
- Burdonsmith, Annalie (Woodleigh School Baxter)
- Coates, Peter (Bairnsdale SC Bairnsdale)
- Ear, Sarah (Methodist Ladies College Kew)
- Flanagan, Toni (Notre Dame College Shepparton)
- Friedlieb, Megan (Notre Dame College Shepparton)
- Frost, Rowan (Ballarat GS Wendouree)
- Lam, Harmony (St Josephs College Echuca)
- Magtanong, Evmon (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)
- McNamara, Stephanie (Methodist Ladies College Kew)
- Pearce, Louise (Loreto College Ballarat)
- Perera, Dinesha (Methodist Ladies College Kew)
- Rodgers, Courtney (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Roelofs, Kylie (Pembroke SC (Senior) Mooroolbark)
- Scaduto, Carmen (Yarra Valley GS Ringwood)
- Shannon, Tess (Strathmore SC Strathmore)
- Sykes, Matthew (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Wallis, Cherise (Ballarat GS Wendouree)
45 (21 total)
- Astall, Jamie (Swan Hill College Swan Hill)
- Augustin, Peter (Marcellin College Bulleen)
- Aylett, Michael (Scotch College Hawthorn)
- Fraser, Sandy (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Grogan, Lee (MacLeod College MacLeod)
- Harris, Ryan (Ballarat GS Wendouree)
- Kijan, Warrick (Eumemmerring College Hallam)
- Kozmevski, Elizabeth (Methodist Ladies College Kew)
- Main, Kathleen (Mater Christi College Belgrave)
- McIntosh, Jane (Methodist Ladies College Kew)
- Mitchell, Kelly (Emmaus College Burwood)
- Moorhouse, Rachel (Notre Dame College Shepparton)
- Mortimore, Scott (Scotch College Hawthorn)
- Sands, Helen (Echuca HS Echuca)
- Santilli, Katia (Methodist Ladies College Kew)
- Shaw, Alyece (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Sing, Jason (De La Salle College Malvern)
- Spratling, Caitlin (Loreto College Ballarat)
- Stone, Adrian (Cohuna SC Cohuna)
- Street, Tennille (Tyrrell College Sea Lake)
- Tsolos, Athanasia (Canterbury Girls SC Canterbury)
44 (31 total)
- Baxter, Chelsea (Mowbray College Melton)
- Birrell, Harriet (Geelong GS Corio)
- Bruty, Daniel (St Patricks College Ballarat)
- Budge, Hayley (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Chadwick, Brent (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Clinch, Jillian (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Cordeiro, Candice (Emmaus College Burwood)
- Cribbin, Jessica (Emmaus College Burwood)
- Crnjac, Melissa (Ave Maria College Aberfeldie)
- Donaldsonallan, Monique (Shepparton HS Shepparton)
- Halpin, Alice (Presentation College Windsor)
- Hamilton, Lindsee (Bentleigh SC Bentleigh East)
- Irvin, Nicole (Loreto College Ballarat)
- Johnson, Joseph (Aquinas College Ringwood)
- Jones, Chloe (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Kirby, Leah (Methodist Ladies College Kew)
- Mackinven, Scott (Camberwell HS Canterbury)
- Minas, Baden (Eltham HS Eltham)
- Murray, Sara (Notre Dame College Shepparton)
- OBrien, Emma (Wonthaggi SC (McBride) Wonthaggi)
- Parr, Emily (Methodist Ladies College Kew)
- Press, Seth (Southwood Boys GS - Tintern Ringwood)
- Rickard, Purdey (Geelong HS Geelong East)
- Rideout, Stacey (Kaniva P-12 College Kaniva)
- Rosenfeldt, Grace (St Michaels GS St Kilda)
- Scrutton, Sarah (South Oakleigh SC Oakleigh South)
- Toussaint, Nadine (Methodist Ladies College Kew)
- Valentine, Lauren (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Vincent, Laura (Ovens College Wangaratta)
- Watson, Billie (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Woollard, Alexander (Overnewton Anglican Community College Keilor)
43 (38 total)
- Aloschihopfner, Francesca (Methodist Ladies College Kew)
- Ardono, Riza (Mentone Girls SC Mentone)
- Bone, Victoria (Mowbray College Melton)
- Borowik, Katherine (Presentation College Windsor)
- Bradshaw, Ryan (Portland SC Portland)
- Butler, David (Brighton GS Brighton)
- Butler, Kahla (Wonthaggi SC (McBride) Wonthaggi)
- Clark, Joanna (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Douglasgarden, Timothy (The Geelong College Newtown)
- Drysdale, Henry (Geelong GS Corio)
- Duvoisin, Luke (Mowbray College Melton)
- Dyson, Jessica (Santa Maria College Northcote)
- Elhaouli, Omaima (Bayside College Newport)
- Garbutt, Thomas (Williamstown HS Williamstown)
- Ghougassian, Jeanpaul (St Kevins College Toorak)
- Hodges, Olivia (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Hopkins, Bronwyn (Mentone Girls SC Mentone)
- Hunter, Stephen (Notre Dame College Shepparton)
- Judd, Brenten (Nunawading Adventist College Nunawading)
- King, Matthew (Whitefriars College Donvale)
- Knobel, Ben (Woodleigh School Baxter)
- Kool, Danielle (Emerald SC Emerald)
- Lowe, Adele (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Makarucha, Leona (Strathmore SC Strathmore)
- Malcolm, Robyn (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Mowat, Ashleigh (Bentleigh SC Bentleigh East)
- Newland, Jeremy (Ballarat GS Wendouree)
- Oleary, Bridie (Presentation College Windsor)
- OMeara, Joshua (St Bedes College Mentone)
- Opasinis, Renee (MacLeod College MacLeod)
- Owins, Karra (Loreto College Ballarat)
- Ponza, David (Marcellin College Bulleen)
- Rabone, Cindy (Kaniva P-12 College Kaniva)
- Stephen, Michael (MacKillop Catholic Regional College Werribee)
- Thomas, Nicholas (Marcellin College Bulleen)
- Tozzi, Genna (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Tusler, Hanna (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Zelinka, Allison (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
42 (47 total)
- Armstrong, Logan (Melbourne GS Melbourne)
- Braszell, Juliette (Santa Maria College Northcote)
- Brooke, Sarah (Yarra Valley GS Ringwood)
- Burn, Andrew (Lake Bolac College Lake Bolac)
- Cao, Tian (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Czech, Michelle (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Deacon, Luke (De La Salle College Malvern)
- Douglas, Elizabeth (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Ellis, Renee (Methodist Ladies College Kew)
- Fazakerley, David (St Kevins College Toorak)
- Ferguson, Joshua (De La Salle College Malvern)
- Ferns, Allyce (Ave Maria College Aberfeldie)
- Foster, Jacqueline (Emmaus College Burwood)
- Geddes, Jack (Brighton GS Brighton)
- Gray, Ashini (Methodist Ladies College Kew)
- Gymerwaldron, Zoe (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Hansonboyd, Zac (Lorne-aireys Inlet P12 College Lorne)
- Haskett, Caitlyn (Geelong GS Corio)
- Heffernan, Sayher (Swan Hill College Swan Hill)
- Henry, Lawrence (De La Salle College Malvern)
- Iversen, Sarah (Dromana SC Dromana)
- Jackson, Leigh (Catholic College Sale)
- Janson, Chelsea (Girton GS Ltd Bendigo)
- Jenkins, Rachele (Padua College Mornington)
- Jones, Oliver (Aquinas College Ringwood)
- Karpavicius, John (De La Salle College Malvern)
- Kaylerthomson, Louise (Galvin Park SC Werribee)
- Kieliszek, Kathleen (Melbourne Girls College Richmond)
- Kroussoratis, Rachael (Mill Park SC Epping)
- Lewis, Mathieu (The Peninsula School Mount Eliza)
- Lynch, Jessica (Geelong GS Corio)
- Marshneubecker, Tessa (Dromana SC Dromana)
- Melville, Kate (Methodist Ladies College Kew)
- Morgan, Phoebe (Ballarat GS Wendouree)
- Payne, Brody (Mitchell SC Wodonga)
- Quigley, Vanessa (Monterey SC Frankston North)
- Rankin, Tessa (Shepparton HS Shepparton)
- Styles, Matthew (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Svarc, Dominic (Catholic College Wodonga)
- Tongue, Sarah (Mater Christi College Belgrave)
- Tyas, Christopher (Scotch College Hawthorn)
- Weiss, Tarryn (University HS Parkville)
- Williams, Elizabeth (Ovens College Wangaratta)
- Wilson, Abbey (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Winkler, Jodie (Leongatha SC Leongatha)
- Witherow, Blake (Blackburn HS Blackburn)
- Young, Georgia (Mentone Girls SC Mentone)
41 (62 total)
- Abela, Jessica (Gilmore College For Girls Footscray)
- Angus, Melissa (Healesville HS Healesville)
- Assetta, Rhiannon (Santa Maria College Northcote)
- Atkinson, Georgina (Eltham HS Eltham)
- Blefari, Domenic (Mildura Senior College Mildura)
- Brooke, James (Yarra Valley GS Ringwood)
- Bruzzese, Vanessa (St Monicas College Epping)
- Burden, Joel (Bellarine SC Drysdale)
- Carroll, Blake (The Peninsula School Mount Eliza)
- Chester, Lauren (Penola Catholic College Broadmeadows)
- Clements, Alice (Healesville HS Healesville)
- Depellegrin, Maree (Methodist Ladies College Kew)
- Diprose, Andrew (Melbourne GS Melbourne)
- Donnell, Francielee (Galvin Park SC Werribee)
- Dow, James (Ballarat GS Wendouree)
- Dugina, Shani (Strathmore SC Strathmore)
- Flett, Rochelle (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Frost, Laura (Ringwood SC Ringwood)
- Garth, Tess (Melbourne Girls College Richmond)
- Gattuso, Amanda (Emmaus College Burwood)
- Gerdtz, Adam (Murtoa P-12 College Murtoa)
- Gray, Alexander (The Geelong College Newtown)
- Green, Victoria (Galvin Park SC Werribee)
- Hade, Drew (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Hinkson, Jack (University HS Parkville)
- Joyce, Ashley (Thomas Carr College Tarneit)
- Kaylerthomson, Sarah (Galvin Park SC Werribee)
- Kent, Zoe (St Michaels GS St Kilda)
- Korman, Tiffany (Methodist Ladies College Kew)
- Layton, Sharni (Mentone Girls SC Mentone)
- Leydon, John (Mansfield SC Mansfield)
- Low, Hamish (St Kevins College Toorak)
- Lumicisi, Francesca (Mercy Diocesan College Coburg)
- Lyttle, Jacqueline (Loreto College Ballarat)
- Maini, Courtney (Star Of The Sea College Gardenvale)
- McKay, Robert (St Josephs College Newtown)
- Nieuwoudt, Jessica (South Oakleigh SC Oakleigh South)
- Ohanlon, Nicole (St Monicas College Epping)
- Olliver, Scott (Brighton GS Brighton)
- Pearce, Victoria (Bentleigh SC Bentleigh East)
- Porter, Cassie (Loreto College Ballarat)
- Prince, Lauren (Mercy Diocesan College Coburg)
- Rawlings, Benjamin (Lilydale Heights SC Lilydale)
- Roberts, Kurt (St Josephs College Echuca)
- Ryan, Peta (Mentone Girls SC Mentone)
- Shiel, Marilla (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- Skoullos, Zoe (Methodist Ladies College Kew)
- Slussareff, Nadia (Aquinas College Ringwood)
- Small, Benjamin (Vermont SC Vermont)
- Smith, Barton (Kingswood College Box Hill)
- Sonneveld, Samantha (Emmanuel College Warrnambool)
- Spiel, Nicholas (Kingswood College Box Hill)
- Spinoso, Gabrielle (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Sterling, Trent (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Symeoy, Koraly (Penola Catholic College Broadmeadows)
- Symes, Jake (Marcellin College Bulleen)
- Tallentyre, Jodielee (Bayside College Newport)
- Taylor, Cameron (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Taylor, Claire (Girton GS Ltd Bendigo)
- Vat, Samantha (St Michaels GS St Kilda)
- Verstage, Alex (Echuca HS Echuca)
- Wilkins, Katy (Lilydale HS Lilydale)
40 (72 total)
- Ackroyd, Samantha (Ballarat HS Ballarat)
- Alic, Elvira (Taylors Lakes SC Taylors Lakes)
- Ashworth, David (Bairnsdale SC Bairnsdale)
- Baker, Jared (Werribee SC Werribee)
- Balasa, Allison (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- Banfield, Jack (MacLeod College MacLeod)
- Bedford, Christine (Loyola College Watsonia)
- Beecher, Joanna (Geelong GS Corio)
- Benney, Kahli (Loreto College Ballarat)
- Bodycoat, Mitchell (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Britchford, Tomas (The Peninsula School Mount Eliza)
- Chau, Huydat (Christian Brothers College St Kilda East)
- Cody, Kathleen (John Paul College Frankston)
- Coghill, Megan (Girton GS Ltd Bendigo)
- Connelly, Matthew (Loyola College Watsonia)
- Cox, Melanie (Ballarat HS Ballarat)
- Crea, Romina (Emmaus College Burwood)
- Crowley, Brooke (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Currie, Timothy (Wodonga West College Wodonga)
- Davey, Kim (Bentleigh SC Bentleigh East)
- Doffay, Andrew (De La Salle College Malvern)
- Dunne, Samantha (Loreto College Ballarat)
- Edwards, Joshua (Stawell SC Stawell)
- Faranda, James (St Kevins College Toorak)
- Findlay, Amy (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Frazer, Timothy (St Kevins College Toorak)
- Gaw, Ryan (Catholic Regional College Sydenham)
- Gawler, Julia (MacLeod College MacLeod)
- Geist, Krista (St Michaels GS St Kilda)
- Gibson, Thomas (Ballarat GS Wendouree)
- Gosnold, Catriona (Mowbray College Melton)
- Griffith, Laura (Ringwood SC Ringwood)
- Grogan, Hilary (Padua College Mornington)
- Hall, Charlotte (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Harris, Tony (The Geelong College Newtown)
- Hillam, Tony (Hawkesdale College Hawkesdale)
- Hosken, Kyle (Heathmont College Heathmont)
- Hutchens, Meghan (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Hyde, Jessica (Notre Dame College Shepparton)
- Lavery, Prue (Kingswood College Box Hill)
- Lazarus, Lanie (Catholic Regional College Sydenham)
- Lidgerwood, Sarah (Trinity College Colac)
- Luu, Jessica (Killester College Springvale)
- Lynch, Haylee (Red Cliffs SC Red Cliffs)
- Maher, Kate (Mowbray College Melton)
- Marshall, Richard (Ballarat HS Ballarat)
- McCawley, Cassandra (Bayside College Newport)
- McKenna, Elizabeth (Loreto College Ballarat)
- McLean, Jason (Geelong GS Corio)
- Mifsud, Caiden (St Peters College Cranbourne)
- Morrison, Jamie (Wangaratta HS Wangaratta)
- Nguyen, Natalie (Mercy Diocesan College Coburg)
- Nietvelt, Jesse (Swan Hill College Swan Hill)
- Odell, Laken (Wonthaggi SC (McBride) Wonthaggi)
- OKeefe, Heidi (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Olsson, Kelly (Mill Park SC Epping)
- Pagano, Stephanie (Methodist Ladies College Kew)
- Polkinghorne, Brett (Swan Hill College Swan Hill)
- Ranalli, Paul (St Johns Regional College Dandenong)
- Robinson, Brett (Frankston HS Frankston)
- Scott, Melanie (Padua College Mornington)
- Simmons, Fiona (Box Hill Senior SC Mont Albert North)
- Smith, Erin (Melbourne Girls College Richmond)
- Smith, Megan (Lyndale SC Dandenong North)
- Souvatzis, Stephanie (Melbourne Girls College Richmond)
- Stanway, Nicholas (Brighton GS Brighton)
- Sutton, Murray (Mansfield SC Mansfield)
- Teo, Miranda (Ringwood SC Ringwood)
- Tjongue, Melissa (St Johns Regional College Dandenong)
- Tresca, Patrizia (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- Walsh, Hayley (Ballarat HS Ballarat)
- Zarrinkafsh, Elnaz (Mill Park SC Epping)